MEDYCYNA ESTETYCZNA W DOMU ? FILLERINA

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna przestała być tabu. Moim zdaniem bardzo dobrze i szczerze cieszę się z tego postępu. Zawsze będę zdania, że jeżeli ktoś ma potrzebę aby wykonywać zabiegi ”wypełniające” zmarszczki, powinien to zrobić i lepiej poczuć się z samym sobą.  Oczywiście hasło klucz ”Wszystko w granicach zdrowego rozsądku”.

To nie ma być moda na dążenie do jednego rodzaju kanonu piękna. To ma być podkręcenie naszej naturalnej urody. Nie chcemy przecież wszystkie wyglądać tak samo.

1T2A4947

Bez zastrzyków

Od pewnego czasu używam kosmetyków Szwajcarskiej marki premium Fillerina, która z dumą weszła na Polski rynek. Kolejna wielka marka, poszerzająca horyzonty o nasze kosmetyczne imperium. Mamy ogromne szczęście, że tak prężnie rozwija nam się asortyment dostępnych marek luksusowych w naszym kraju.

1T2A4937

1T2A4940

Kosmetyki o których będzie w dzisiejszym poście to pierwsza kuracja wypełniająca do użytku domowego. Brzmi kusząco prawda ? 

Co zapewnia nam stosowanie kosmetyków Fillerina ?

 

  • wygładzenie ”lwiej” zmarszczki
  • wygładzenie zmarszczek czoła
  • lifting owalu twarzy
  • wygładzenie zmarszczek szyi
  • wygładzenie fałd nosowo-wargowych
  • wypełnia objętość ust oraz modeluje brodę

Wypełniająca  kuracja Fillerina® do użytku domowego dostępna jest w trzech różnych stężeniach, co pozwala zapewnić
najskuteczniejszą i najbardziej optymalną kurację polegającą na poprawie stanu skóry oraz wygładzaniu tkanek twarzy i szyi. Wybieramy stopień
najbardziej odpowiadający obszarowi z problemami. W ofercie dostępne są preparaty 20+, 35+ oraz 55+ – Wybierz odpowiedni preparat dla siebie-  KLIK  #fillerinapoland

1T2A49901T2A5035

1T2A5058

Zastosowanie

Oczywiście stosujemy według własnym potrzeb na wymagające partie twarzy.

Kurację wypełniającą Fillerina stosujemy raz dziennie przez 14 dni, rano lub wieczorem, w zależności od indywidualnych potrzeb i zwyczajów, nakładając 2 ml Żelu wypełniającego (Fillerina 1) na zmarszczki, najbardziej widoczną mikrorzeźbę oraz miejsca szczególnego uwydatnienia (kości policzkowe, usta).

Po upływie 10 minut, używając dłoni lub palców, wklep resztkę produktu, aby dokończyć aplikację. Nie wykonuj masaży okrężnych ani innych ruchów, by przyspieszyć wchłanianie się produktu.

Następnie nałóż Film odżywczy (Fillerina 2), który
jest źródłem substancji nawilżających i odżywczych
oraz pozwala zakończyć aplikację Żelu
wypełniającego z zachowaniem najwyższego
komfortu dla skóry twarzy i szyi.
Aby przyspieszyć działanie produktu, zaleca
się wypić dwie szklanki wody przed aplikacją
Żelu Fillerina. Spowoduje lepsze wiązanie kwasu hialuronowego.
1T2A4976
1T2A4964

SkutecznośćW moim przypadku było następująco; pierwsze rezultaty zauważyłam na ustach , ”kurzych łapkach” i dolinie łez z którą borykam się odkąd tylko sięgam pamięcią. Rezultaty były naprawdę genialne i przerosły moje oczekiwania. Cały czas stosuje się do zaleceń z piciem wody i przed powtarzaniem kuracji piję min 2 szklanki aby kwas hialuronowy lepiej związał. Dolina łez wypełniła się znacznie, kurze łapki mocno spłyciły a usta nabrały objętości. Co prawda pozostała mi jeszcze resztka preparatu ale jestem zakochana w rezultatach. Mimika jest zachowana, nie tak jak w przypadku niektórych wypełniaczy. Jednak  zmarszczki nie zniknęły zupełnie co mi się podoba a znacznie zmiejszyły. Zauważyłam to zwłaszcza w trakcie aplikacji kolorowych kosmetyków. Przywykłam już, że korektor uwielbia zbierać się w zmarszczkach. Naturalna kolej rzeczy. Tak samo jak przywykłam do wyglądu i wielkości moich ust kiedy nałożę ulubioną szminkę.

Teraz tak samo jak widok korektora w zmarszczkach jest minimalny tak samo widok wypełnionych ust cieszy podwójnie a nawet potrójnie. Przecież jeszcze dolina łez :).

 

To nie koniec mojej przygody z tymi kosmetykami, ponieważ pozostało mi ich jeszcze trochę. Tym razem skupię się na czole i już nie mogę się doczekać efektów.

Kurację kupicie tu – KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *