Rzęsy Studio Bednara | Metoda Objętościowa

Która z kobiet nie chciałaby mieć grubych i gęstych rzęs? Niestety nie wszystkie panie zostały tak hojnie obdarzone przez Matkę Naturę. Wybawieniem może okazać się dla nich zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi.

Na samym wstępie muszę wspomnieć o tym, że od dziecka miałam gęste i grube rzęsy. Cała oprawa oczu łącznie z brwiami, była mocna.  Mimo tego zdecydowałam się na zagęszczenie rzęs ze względu na wygodę a co za tym idzie skrócenie czasu makijażu. Od ponad 4 miesięcy korzystam z usług w Studio Bednara i chciałabym Wam zdać krótką relację z zabiegu.  

_MG_7002

Zagęszczanie rzęs polega na dodaniu objętości naturalnym rzęsom. Tego typu zabieg   Nadaje oczom wyrazistego wyglądu, a spojrzeniu – głębi. Rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze i pełniejsze. Tylko profesjonalnie przeszkolona kosmetyczka może przeprowadzić zagęszczanie rzęs. Pamiętajmy aby wykonywać tego typu zabiegi tylko i wyłącznie w sprawdzonych i doświadczonych miejscach. Dlatego chcę polecić Wam takie miejsce na mapie Lublina.

_MG_6960

_MG_6977

Stan moich rzęs po 4 miesiącach 

 Przy odpowiedniej pielęgnacji czyli unikaniu nadmiernego moczenia i kontaktu z olejami, dobrze założone rzęsy możemy nosić dość długo. Najważniejsze jest to aby rzęsy w salonie były jakości premium a sam zabieg powinien zostać wykonany rzetelnie i profesjonalnie.

Przed uzupełnieniem moje rzęsy wyglądają dokładnie tak jak przed założeniem. Nie osłabiły się i nie widzę żadnych ubytków. Mam pewność, że miejsce, które wybrałam jest najwyżej jakości:)

STUDIO BEDNARA – KLIK

IMG_1213

Zachęcam do odwiedzenia salonu 🙂 ! Do końca czerwca trwa bowiem limitowana promocja na usługę , założenia rzęs. Więcej na stronie- KLIK

3 komentarze on Rzęsy Studio Bednara | Metoda Objętościowa

 1. ANIA
  8 czerwca 2017 at 11:02 (3 lata ago)

  Karolinko filmik z tym makijażem PROSZĘ 🙂

  Odpowiedz
 2. ANIA
  8 czerwca 2017 at 18:22 (3 lata ago)

  I jeśli mogę :). Gdzie kupiłaś tą czerwoną bransoletkę ?; )

  Odpowiedz
 3. Justyna
  11 września 2017 at 00:07 (3 lata ago)

  Hmmm też uwielbiam sztuczne rzęsy. Mam taką wygodę,że moja siostra jest kosmetyczką i potrafi je robić i dzięki Bogu nie muszę za to płacić 😉 I od tuszowania rzęs oduczyłam się gdy po rzęsach zaczęłam je tuszować to chodziłam z rozmazanym tuszem pod okiem hehe 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *