BIRTHDAY GIRL

Urodziny to dla mnie wyjątkowy dzień. Zupełnie inny niż wszystkie pozostałe  ! Jeżeli Wy również co roku świętujecie i celebrujecie te 24h jak ”szaleni” od samego rana, może oznaczać to tylko jedno : Jesteśmy ulepieni z tej samej, kolorowej gliny !

1T2A9846-2

 

Od dziecka 23 maja oznaczał dla nas prawdziwą rodzinną fetę. Wszystko za sprawą tego, że moja mama właśnie tego dnia obchodzi swoje urodziny. Wszystko mogłoby się wydawać normalne, gdyby nie fakt, że postanowiłam przyjść na świat właśnie tegoż to dnia. Mama co prawda nie zdążyła dmuchnąć świec na porodówce ale zawsze powtarza, że zrobiłam jej największy prezent na świecie. Przyszłam na świat w jej urodziny ! Jakież to piękne i prawdziwe 🙂 !

Koniec wzruszeń. Przejdźmy do stylizacji, która finalnie miała być całkowicie inna. Miała być ”kiecka”, marynarka, szpilki. Ostatecznie były białe sportowe buty z wielkimi kokardami, ukochany sweter, jeansy i bukiet w dłoni. Wyszło spontanicznie, dziewczęco, a bukiet zupełnie przypadkiem wpisał się w kolorystykę swetra.

1T2A9796-2

1T2A9815-2

Buty dostępne tu – KLIK

1T2A9822-2

Sweter dostępny tu – KLIK

1T2A9836-2

Paznokcie – Studio Bednara

Zegarek dostępny tu – KLIK

1T2A9848-2-2

Okulary dostępne tu – KLIK

Co mam na sobie :

Sweter | Lagattini, Bluzka | Zara, Spodnie | Bershka , Buty | Renee, Zegarek| Daniel Wellington, Okulary | Ray Ban Optyk Augen

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *