Rozpoczęłam zabiegi Laserem INFINI

W swoim pierwszym wpisie dotyczącym wizyty w gabinecie medycyny estetycznej wspominałam o Laserze Lutronic INFINI. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tego typu zabiegiem. Pewnie zastanawiałabym się jeszcze długo, gdyby nie moja przyjaciółka, która postanowiła pierwsza skorzystać z usług Pani Dr n. med. Katarzyny Łętowskiej Andrzejewicz. Jeżeli chcecie skorzystać z usług Pani Doktor pozostawiam Wam konkakt tu – KLIK

1T2A8821

1T2A0132-2

Po kilku zabiegach efekt był oszałamiający. Buzia zrobiła się napięta, przebarwienia zniknęły a owal twarzy stał się jeszcze piękniejszy. Widząc takie efekty postanowiłam sama rozpocząć zabieg jakim jest termolifting Infini RF. Aktualnie jestem po pierwszym zabiegu i jedyne słowo jakie nasuwają mi się na myśl to ”było warto”. Skóra zrobiła się napięta i ujędrniona. Dodatkowo zniknęły przebarwienia posłoneczne a dokładnie jak w przypadku mojej przyjaciółki owal twarzy stał się wyraźny . Efekty w przypadku tego zabiegu są bardzo szybkie a okres rekonwalescencji jest krótki, trwa zaledwie ok 1-2 dni.

IMG_7915

Infini to długo oczekiwana alternatywa dla agresywnych, frakcyjnych zabiegów laserowych odmładzania i liftingu z minimalnym (1-2 dni) okresem rekonwalescencji.

Infini jest obecnie jedynym aparatem na rynku estetycznym dającym przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry dzięki wielopunktowemu działaniu na jej kolejne warstwy.

Termolifting, powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra). Głowica urządzenia jest wyposażona w 49 mikroigieł, których końcówki, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych.

1T2A0107

Aby uzyskać długotrwały i maksymalny efekt, zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach. U większości osób należy spodziewać się całkowicie trwałego efektu, z ewentualnością wykonania zabiegu „przypominającego”, co jakiś czas (1-2 lata).

„Igłowy Termolifting RF” jest niezwykle precyzyjnym, efektywnym i bezpiecznym zabiegiem o wyjątkowej skuteczności z bardzo krótkim czasem gojenia. W trakcie zabiegu pobudzamy skórę nie tylko energią cieplną, ale też nakłuwaniem, które aktywuje procesy regeneracyjne. W urządzeniu INFINI ® źródłem ciepła są fale radiowe, podobnie jak w stosowanych, z dużym sukcesem, aparatach starszej generacji .Innowacyjność INFINI® polega na odmiennym sposobie aplikacji energii – nie przez powłoki skórne jak w przestarzałych urządzeniach tego typu, lecz wewnątrz skóry, przy pomocy specjalnych izolowanych igiełek aplikowanych na docelową głębokość pod naskórkiem. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych zabiegów podgrzewana jest tylko skóra właściwa – na głębokości od 0,5 mm do 3,5 mm – bez przegrzania naskórka a więc unikamy destrukcji powierzchownej warstwy dzięki czemu już następnego dnia po zabiegu nie widać efektów ubocznych.

Jak przebiega zabieg Infini?

Po znieczuleniu miejscowym obszar zabiegowy poddaje się działaniu głowicy termoliftingującej aplikując energie RF na różnych głębokościach skóry w trakcie kolejnych pasaży w przedziale: 0,5 do 3,5 mm. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić krótkotrwałe, punktowe krwawienie oraz rumień i nieznaczny obrzęk. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin. Procedura zabiegu Infini, zależnie od wielkości obszaru, trwa od 0,5 – 2 godzin.

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Cały proces remodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i sprężysta.

1T2A0114

Zalety

 • szybkie efekty
 • krótki okres rekonwalescencji
 • duża trwałość efektów
 • bezinwazyjność
 • minimalna bolesność
 • uszkodzenie niewielkiej ilości skóry

Zastosowanie

 • Ujędrnianie wiotkiej skóry na twarzy (szyja, policzki)
 • Ujędrnianie skóry na ramionach i udach
 • Usuwanie zmarszczek i blizn
 • Likwidacja powiększonych porów
 • Leczenie nadpotliwości

 

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby nowotworowe
 • stany zapalne lub infekcje skóry
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • skłonność do keloidów

1T2A8803

Cały zabieg wykańczamy dodatkowo osoczem bogatopłytkowym. Zabieg osoczem jest dodatkowo doliczany jako kolejny  zabieg i nie jest wliczony w cenę INFINI. 1T2A8804

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *