DEMAKIJAŻ | FOREO LUNA PLAY | LUNA2

Odkąd pamiętam demakijaż stanowił jeden z ważniejszych etapów pielęgnacji mojej skóry. Pewnie doskonale o tym wiecie je tylko dłużej śledzicie moje filmy bądź wpisy. Przełomem w pielęgnacji mojej skóry było wprowadzenie do niej szczoteczki Foreo Luna. Po swój pierwszy model sięgnęłam 1,5 roku temu i była to Luna do skóry wrażliwej w kolorze różowym.

1T2A9942-2

1T2A9819

Moja Foreo rodzinka powiększyła się właśnie o Lunę Play czyli najnowsze dziecko marki. Specjalnie na zdjęciu przedstawiam Wam porównanie ze szczoteczką Luna2 abyście mogły dokładnie zobaczyć jej rozmiar. Standardowa cena szczoteczki to 169 zł. Aktualnie w perfumerii Douglas trwa promocja w której swoją Lunę Play możemy zakupić za 99 zł. Stwierdziłam, że to idealny moment na to aby powiedzieć Wam o niej nieco więcej.

1T2A9949

1T2A9863

 

Szczoteczka dostępna tuKLIK

Pomimo małego rozmiaru, szczoteczka do twarzy LUNA play daje ogromne rezultaty pielęgnacyjne. Urządzenie wielkości francuskiego makaronika stanowi uroczą i bardziej przystępną cenowo alternatywę dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę pielęgnacyjną z oczyszczaniem za pomocą technologii T-Sonic. Sczoteczka nie posiada ładowarki ponieważ jest naładowana na dokładnie 100 użyć drgań. Po wyczerpaniu nie musimy rozstawać się z naszym małym pomocnikiem. Możemy używać jej do mycia twarzy w dokładnie taki sam sposób jak dotychczas.

1T2A9878

1T2A9857

1T2A9862

1T2A9945-2

Plakaty na moim stolikuKLIK

Foreo Luna2 dostępna tuKLIK

Rozmiar szczoteczki został zaprojektowany w taki sposób aby był idealny do podróży, do kosmetyczki i nie zajmował dużo miejsca. Desing pozostał ten sam, słodki i uroczy jak to bywa w przypadku Foreo. Ja wiem, że swoją małą Lunę będę zabierała ze sobą właśnie w podróż ponieważ ten rozmiar urządzenia mi bardzo odpowiada. Uważam również, że szczoteczka jest świetną alternatywą dla osób, które noszą się z zakupem swojej dużej Luny. Dzięki temu bez konieczności wydawania większej kwoty, możemy zakupić małą Lunę Play i zobaczyć czy taki sposób demakijażu nam odpowiada i ewentualnie w późniejszym czasie sięgnąć po większą Lunę.

Dajcie znać co sądzicie o nowej szczoteczce. Jestem niesamowicie ciekawa Waszej opinii 🙂

1 Comment on DEMAKIJAŻ | FOREO LUNA PLAY | LUNA2

  1. Ania
    10 marca 2017 at 16:38 (2 lata ago)

    Witam, czy szczoteczka Foreo Luna jest bezpieczna dla cery trądzikowej?:) Pozdrawiam serdecznie 🙂 ;*

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *