Steamaster

 

Okres wiosenno-letni,to idealny czas na porządki i odświeżanie swojej garderoby. Zawsze razem z przyjściem cieplejszych dni,zaprowadzam przegląd swoich ubrań. Dotychczas moje porządki polegały na zaprowadzeniu dokładnej selekcji i schowaniu zimowej części odzieży głęboko na dnie szafy. Od niedawna  szranki mojej pomocy domowej wzmocnił Steamaster. Sprzęt dzięki któremu ,nie tylko prasowanie stało się łatwiejsze,ale i odświeżanie ubrań,kołder,pościeli , zasłon czy,nawet materacy.

Steamaster,to parowy prasowacz ,który jest całkowicie bezpieczny dla nawet najdelikatniejszych tkanin. Nie ma żadnego ryzyka zniszczenia ubrań. Urządzenie,prasuje nasze ubrania zdecydowanie szybciej niż zwykłe żelazko. Dodatkowo przy użyciu wody destylowanej zapachowej, odświeża nasze ubrania,pozostawiając przyjemny zapach.

Od dłuższego czasu miałam problem z prasowaniem swoich delikatnych bluzek tzw. ”mgiełek” , skórzanych spódnic,spodni, czy płaszczy.  Piankowa odzież również nie polubiła się z żelazkiem. Nie raz zniszczyłam sobie ubranie,traktując je zbyt wysoką temperaturą. W efekcie,musiałam przerabiać ubrania u krawcowej. Z kolei wcale nie tak dawno , obcinałam rękawy ulubionych koszul,które przypaliło mi żelazko. Prasowacz rozwiązał wszystkie moje dotychczasowe problemy. Razem z członkami rodziny,codziennie korzystamy z naszego nowego ”pomocnika” i nie wyobrażamy sobie wrócić do prasowania standardową metodą .

 Steamaster jest rewelacyjną opcją dla każdego z nas. Nie trzeba mieć garderoby rodem z ”Seksu w Wielkim Mieście”,by  sięgnąć po tego typu sprzęt.  Prasowacz przyda się dosłownie każdej osobie ,która nie ma ochoty rano po wyjęciu swojej jednej koszuli z szafy ,rozkładać deski do prasowania i całego arsenału. Zawieszamy ubranie na wieszaku od prasowacza,czekamy ok 1 minuty aż zacznie dobrze pracować i delikatnie przesuwamy go po swojej przygotowanej rzeczy. Ubranie jest wyprasowane i odświeżone. Oszczędzamy swój cenny czas, zyskujemy wygodę.

z5 z6

z

 

z1

 

z2

z21

z10

z13

z18 z19

 

 Link do mojego SteaMaster – KLIK

 

 

2 komentarze on Steamaster

 1. If
  6 maja 2015 at 21:32 (4 lata ago)

  Właśnie rozważam zakup prasowacza. Nie wiem tylko czym się różni najtańszy od najdroższego ?

  Odpowiedz
 2. Paulina
  7 maja 2015 at 08:18 (4 lata ago)

  oj tak również zdecydowanie polecam 🙂 :*

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *